23 листопада Україна відзначає національний День пам’яті жертв Голодоморів. Україна вкотре схиляє голову перед мільйонами невинних жертв Голодомору. В універсальній публічній бібліотеці №11 відкрито виставку-реквієм «Україна пам’ятає, світ визнає», яка нагадує нам про страшну трагедію, що сколихнула наш народ. Книги, представлені на виставці, – це свідчення мужності і незламності українців, які пережили цей геноцид. Запалімо ж свічку пам’яті, щоб їхні імена назавжди залишилися в наших серцях.


https://www.tumblr.com/crbfranko/767755954431361024/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%94%D0%BC-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%B0%D1%94-%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%94

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *