23 листопада Україна відзначає національний День пам’яті жертв Голодоморів. Україна вкотре схиляє голову перед мільйонами невинних жертв Голодомору. В універсальній публічній бібліотеці №11 відкрито виставку-реквієм «Україна пам’ятає, світ визнає», яка нагадує нам про страшну трагедію, що сколихнула наш народ. Книги, представлені на виставці, – це свідчення мужності і незламності українців, які пережили цей геноцид. Запалімо ж свічку пам’яті, щоб їхні імена назавжди залишилися в наших серцях.





Залишити відповідь