13 листопада на засіданні клубу «Перегук» відбулася літературна мандрівка у світ романтизму. Учасники обговорили новелу Ірини Мацко «Чого ти тут?» та поділилися власними творчими інтерпретаціями.

Модератор Світлана Ярова провела лекцію про романтизм в українській літературі, аналізуючи твори Петра Гулака-Артемовського («Рибалка») та Євгена Гребінки («Човен»). Учасники мали змогу не лише слухати, а й активно брати участь у дискусії, висловлювати свої думки та порівнювати різні твори.




Залишити відповідь