13 листопада на засіданні клубу «Перегук» відбулася літературна мандрівка у світ романтизму. Учасники обговорили новелу Ірини Мацко «Чого ти тут?» та поділилися власними творчими інтерпретаціями.


https://www.tumblr.com/crbfranko/767110443628118016/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BA-131124-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11


Модератор Світлана Ярова провела лекцію про романтизм в українській літературі, аналізуючи твори Петра Гулака-Артемовського («Рибалка») та Євгена Гребінки («Човен»). Учасники мали змогу не лише слухати, а й активно брати участь у дискусії, висловлювати свої думки та порівнювати різні твори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *