13 листопада бібліотека імені Ганни Чубач перетворилася на справжню музичну казку для учнів 1-А та 1-В класів ліцею №3! Музична година «Давайте вчитися розуміти музику» подарувала дітям незабутні враження.


https://www.tumblr.com/crbfranko/767029118088986624/%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%83%D0%BC%D1%96%D1%82%D0%B8-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D1%83


Завдяки талановитим викладачам та вихованцям музичної школи №35, маленькі слухачі поринули у чарівний світ звуків. Пісні, мелодії та майстерне володіння інструментами пробудили в дітях бажання творити та відчувати музику. Ця зустріч стала першим кроком у захопливу подорож світом музики!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *