6 листопада учні 2-А класу СШ №93 вирушили у захопливу літературну подорож «Книга відкривається – мандрівка починається» до бібліотеки імені Юрія Збанацького.


https://www.tumblr.com/crbfranko/766486340698308608/%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%94%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F


Маленькі читачі не лише дізналися про правила користування бібліотекою, а й взяли участь у цікавих іграх та вікторинах. Особливу радість викликала зустріч з новими книжками та яскравими ілюстраціями. А літературно-мистецька панорама «Моя Україна – велика країна, весь світ для мене вона», де експонуються роботи гуртківців Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (керівник Алла Корж), та виставка артгільз стали справжнім відкриттям для юних дослідників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *