6 листопада учні 2-А класу СШ №93 вирушили у захопливу літературну подорож «Книга відкривається – мандрівка починається» до бібліотеки імені Юрія Збанацького.

Маленькі читачі не лише дізналися про правила користування бібліотекою, а й взяли участь у цікавих іграх та вікторинах. Особливу радість викликала зустріч з новими книжками та яскравими ілюстраціями. А літературно-мистецька панорама «Моя Україна – велика країна, весь світ для мене вона», де експонуються роботи гуртківців Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (керівник Алла Корж), та виставка артгільз стали справжнім відкриттям для юних дослідників.




Залишити відповідь