31 жовтня в бібліотеці імені Івана Франка відкрилася художня виставка «Уже і я за все відповідаю…», присвячена вчителям.

Експозиція живопису організована мистецтвознавцем, заслуженою працівницею культури Валентиною Єфремовою та головою правління Федерації жінок за мир у всьому світі Тетяною Кацебою. Яскраві полотна українських художників, серед яких Марина Соченко та Віталій Юдин, створили атмосферу пошани до освітян. Гості заходу мали змогу не лише милуватися мистецтвом, а й поділитися спогадами про своїх учителів. Особливо зворушила історія Ольги Карпенко, яка подарувала бібліотеці портрет свого вчителя, доктора мистецтвознавства Михайла Криволапова. Виставка стала свідченням важливості ролі вчителя у формуванні особистості та патріотичного духу.




Залишити відповідь