31 жовтня в бібліотеці імені Івана Франка відкрилася художня виставка «Уже і я за все відповідаю…», присвячена вчителям.


https://www.tumblr.com/crbfranko/766209181473751040/%D1%85%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%83%D0%B6%D0%B5-%D1%96-%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%81%D0%B5-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B0%D1%8E


Експозиція живопису організована мистецтвознавцем, заслуженою працівницею культури Валентиною Єфремовою та головою правління Федерації жінок за мир у всьому світі Тетяною Кацебою. Яскраві полотна українських художників, серед яких Марина Соченко та Віталій Юдин, створили атмосферу пошани до освітян. Гості заходу мали змогу не лише милуватися мистецтвом, а й поділитися спогадами про своїх учителів. Особливо зворушила історія Ольги Карпенко, яка подарувала бібліотеці портрет свого вчителя, доктора мистецтвознавства Михайла Криволапова. Виставка стала свідченням важливості ролі вчителя у формуванні особистості та патріотичного духу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *