3 листопада юні митці гуртка творчої реабілітації «Гармонія» в універсальній публічній бібліотеці № 11 поринули у світ осінніх фарб. Під чуйним керівництвом майстрині Ольги Пархоменко діти створювали справжні шедеври з кольорового паперу, перетворюючи звичайні аркуші на яскраві осінні листочки. Кожен маленький художник виявив свою індивідуальність, додаючи особливі штрихи до своїх творінь. Заняття в гуртку – це не лише розвиток творчих здібностей, а й можливість поринути у світ фантазії та уяви.


https://www.tumblr.com/crbfranko/766212894386978816/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%8F

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *