30 жовтня учні 8 класу гімназії №118 «Всесвіт» вирушили в захопливу екскурсію «Арт-Київ».


https://www.tumblr.com/crbfranko/765842680461885441/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F-%D0%B0%D1%80%D1%82-%D0%BA%D0%B8%D1%97%D0%B2-301024-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0


Під керівництвом бібліографа бібліотеки на Вишгородській Дар’ї Кононюк вони досліджували київські вулиці, перетворюючи їх на справжню галерею просто неба. Учні мали змогу насолодитися різноманітністю вуличного мистецтва – від яскравих муралів до мініатюрних скульптур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *