30 жовтня учні 8 класу гімназії №118 «Всесвіт» вирушили в захопливу екскурсію «Арт-Київ».

Під керівництвом бібліографа бібліотеки на Вишгородській Дар’ї Кононюк вони досліджували київські вулиці, перетворюючи їх на справжню галерею просто неба. Учні мали змогу насолодитися різноманітністю вуличного мистецтва – від яскравих муралів до мініатюрних скульптур.




Залишити відповідь