27 жовтня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове заняття гуртка творчої реабілітації «Гармонія».


https://www.tumblr.com/crbfranko/765588632089264128/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97


Під керівництвом Ольги Пархоменко діти освоювали паперову пластику, створивши яскраві корзинки-яблучка. Цей творчий процес допомагає розвивати у дітей фантазію, дрібну моторику та самооцінку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *