27 жовтня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове заняття гуртка творчої реабілітації «Гармонія».

Під керівництвом Ольги Пархоменко діти освоювали паперову пластику, створивши яскраві корзинки-яблучка. Цей творчий процес допомагає розвивати у дітей фантазію, дрібну моторику та самооцінку.




Залишити відповідь