25 жовтня в Бібліотеці на Межигірській відбулося чергове засідання мовно-дискусійного клубу. Учасники мали змогу не лише послухати теоретичну частину про ефективну самопрезентацію, а й відразу закріпити отримані знання на практиці. Під керівництвом досвідченого тренера Олександра Курявого кожен учасник мав можливість виступити з презентацією та отримати цінні рекомендації щодо вдосконалення своїх ораторських навичок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *