25 жовтня, у рамках проєкту бібліотеки на Вишгородській «Київ. Місто твоє і моє», юні києвознавці з 7-го класу спеціалізованої школи №14 вирушили в захопливу мандрівку осіннім містом.

Під чуйним керівництвом бібліографа Дар’ї Кононюк, школярі досліджували історичне серце столиці: від Золотих воріт до Андріївської церкви. Прогулянка серед таємничих двориків та вуличок перетворилася на справжню пригоду, під час якої діти не лише милувалися красою міста, а й розкривали його таємниці.




Залишити відповідь