24 жовтня учні 9-го класу гімназії №118 «Всесвіт» вирушили у зворушливу подорож до минулого, відвідавши меморіальний комплекс «Бабин Яр». Спільна екскурсія, організована бібліотеками на Вишгородській та імені Олександра Копиленка, стала важливим уроком історії та толерантності.

Учні дізналися про трагічні події, що розгорталися в Бабиному Яру під час Другої світової війни, про мільйони невинних жертв нацистського терору. Згадуючи роман-документ Анатолія Кузнєцова «Бабин Яр», відчули всю глибину людського горя і спробували уявити той жах, який пережили люди. Екскурсія стала нагадуванням про те, що ми не маємо права забувати про минуле, щоб уберегти майбутні покоління від повторення таких трагедій. Наостанок, згадуючи про Куренівську трагедію, усвідомили, що наша земля пам’ятає багато болю, але водночас і незламність людського духу.




Залишити відповідь