22 жовтня універсальна публічна бібліотека №11 запросила учнів 4-х класів загальноосвітньої школи-інтернату №19 на захопливе свято рідної мови «Ну де ще є така чарівна мова?».

Захід став справжнім святом для маленьких мовознавців. Провідний бібліотекар Світлана Ярова наголосила на важливості збереження та розвитку української мови, підкресливши, що вона є невіддільною частиною нашої культури та ідентичності та ознайомила учнів з цікавими фактами про українську мову, провела інтерактивні вікторини та мовні змагання. Діти не лише дізналися багато нового про рідну мову, а й отримали масу задоволення від участі в заході.




Залишити відповідь