22 жовтня універсальна публічна бібліотека №11 запросила учнів 4-х класів загальноосвітньої школи-інтернату №19 на захопливе свято рідної мови «Ну де ще є така чарівна мова?».


https://www.tumblr.com/crbfranko/765116891276722176/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D1%80%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D1%83-%D0%B4%D0%B5-%D1%89%D0%B5-%D1%94-%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0-%D1%87%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0


Захід став справжнім святом для маленьких мовознавців. Провідний бібліотекар Світлана Ярова наголосила на важливості збереження та розвитку української мови, підкресливши, що вона є невіддільною частиною нашої культури та ідентичності та ознайомила учнів з цікавими фактами про українську мову, провела інтерактивні вікторини та мовні змагання. Діти не лише дізналися багато нового про рідну мову, а й отримали масу задоволення від участі в заході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *