20 жовтня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 19 засідання історико-літературного клубу «Відродження». Український краєзнавець, історик-дослідник, журналіст, лауреат Міжнародної премії імені О. Гончара, премії імені В. Чорновола Євген Букет презентував книги «Семен Неживий: лицар Холодного Яру» та «30 війн із zаклятим сусідом». Оксана Зененко презентувала учасникам книги, подаровані колективом Національного заповідника «Гетьманська столиця»: «Археологічні карти Національного заповідника «Гетьманська столиця» Юрія Ситого та «Нариси з історії Чернігово-Сіверщини», «Чернігів у війні 2022: голоси очевидців» Василя Резніченка. Кандидат історичних наук Володимир Горак виступив з цікавим дослідженням на тему «Військові дороги князя Святослава». Валерій Зарецький поділився досвідом та відкриттями з досліджень свого родоводу. І, звісно, безліч інших цікавинок і відкриттів на історичну тематику. Наступне засідання клубу відбудеться 17 листопада о 12:00. Запрошуємо до участі всіх, кому цікава тема історії України, а також шанувальників жанру українського історичного роману!





Залишити відповідь