13 жовтня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 197 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов захопив києвознавчим розслідуванням «Чи їздив трамвай до лікарні ім. І. П. Павлова». Віктор Боєв зацікавив темою «Топоніми на карті Києва та їх дерусифікація». Юрій Симоненко приурочив свій виступ Києву і киянам у творах Максима Рильського. Людмила Седлецька повідала про історію своєї родини, яка проросла корінням в історію Києва. В’ячеслав Верховський та Надія Опанасенко дарували присутнім авторські творчі напрацювання. Дякуємо, що ви з нами – наші «Кияни». Наступне засідання клубу відбудеться 27 жовтня о 12:00.




Залишити відповідь