11 жовтня учні 2-В класу ліцею №3 завітали до бібліотеки імені Ганни Чубач, щоб відзначити День художника особливим чином. Під час творчої години «Густими барвами земними він звеселяє полотно» юні митці, під керівництвом талановитих викладачів Дитячої художньої школи №10 Анни Яремчук та Ірини Виговської, створили свої перші осінні шедеври – натюрморти «Осінній букет». Яскраві фарби, пензлі та полотна допомогли дітям відчути себе справжніми художниками.





Залишити відповідь