9 жовтня бібліотека на Вишгородській перетворилася на острів тепла і доброти. На зустрічі клубу психологічної підтримки «Кольори» разом з KOLIZHANKA_HUB та жіночим проєктом фонду CHARITY FOUNDATION «ANNA MY» ми виготовляли янголів «ДОБРА» для мам і малюків, які народилися раніше терміну. Під чуйним керівництвом арттерапевтки Ірини Гассан ми не лише розвивали свої творчі здібності, а й долучалися до благодійної справи. Кожен створений янгол – це символ надії, любові та підтримки для сімей, які особливо в цьому потребують. Наступна зустріч відбудеться 13 листопада.


https://www.tumblr.com/crbfranko/763862640047128576/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D1%80%D0%B8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *