В Етнобібліотеці для учнів 6-х класів середньої загальноосвітньої школи №156 відбулася патріотична зустріч «Від Майдану до сьогодення» з учасником ООС (АТО), сотником 34-ї сотні у Самообороні Майдану, командиром взводу 1-ї роти 126-го батальйону ТРО Києва 112-ї бригади Ігорем Рудником (Інґваром) та учасником ООС, командиром машини Артемом (Кеноном) й учасником Майдану, істориком, колекціонером Михайлом Мельником.

Спогади військових про події на Майдані тісно переплітались з розповіддю про реалії сьогодення. Запитання й відповіді, щире, віч-на-віч спілкування двох поколінь справили незабутні враження. Особливо зворушливим був момент, коли військовий, на прохання одного з учнів, подарував шеврон. Ця мить у пам’яті дітей залишиться надовго, можливо, й на все життя. Цікавою несподіванкою була для школярів виставка-експозиція артгільз, розписаних іменитими художниками й початківцями, яку представив колекціонер Михайло Мельник. Зустріч вдалася! Спасибі оборонцям за наш надійний захист! Слава Україні! Героям слава!




Залишити відповідь