В Етнобібліотеці для учнів 6-х класів середньої загальноосвітньої школи №156 відбулася патріотична зустріч «Від Майдану до сьогодення» з учасником ООС (АТО), сотником 34-ї сотні у Самообороні Майдану, командиром взводу 1-ї роти 126-го батальйону ТРО Києва 112-ї бригади Ігорем Рудником (Інґваром) та учасником ООС, командиром машини Артемом (Кеноном) й учасником Майдану, істориком, колекціонером Михайлом Мельником.


https://www.tumblr.com/crbfranko/763762044416802816/%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%83-%D0%B4%D0%BE-%D1%81%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F


Спогади військових про події на Майдані тісно переплітались з розповіддю про реалії сьогодення. Запитання й відповіді, щире, віч-на-віч спілкування двох поколінь справили незабутні враження. Особливо зворушливим був момент, коли військовий, на прохання одного з учнів, подарував шеврон. Ця мить у пам’яті дітей залишиться надовго, можливо, й на все життя. Цікавою несподіванкою була для школярів виставка-експозиція артгільз, розписаних іменитими художниками й початківцями, яку представив колекціонер Михайло Мельник. Зустріч вдалася! Спасибі оборонцям за наш надійний захист! Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *