В універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове засідання гуртка творчої реабілітації «Гармонія». Гурткова робота – це не просто розвага, а й важлива складова розвитку дитини. На заняттях гуртка діти вчаться працювати з різними матеріалами, розвивають дрібну моторику, фантазію та творче мислення. Кожне заняття – це маленьке свято творчості, яке дарує дітям радість і впевненість у своїх силах. Заняття відбуваються щонеділі з 10:00 до 17:00 та щопонеділка з 14:00 до 18:00. Долучайтеся!


https://www.tumblr.com/crbfranko/763677785247088640/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *