5 жовтня бібліотека на Межигірській перетворилася на оазис спокою та творчості. Під керівництвом Тетяни Піддубної учасники заходу занурились у світ нейрографіки. За допомогою кольорових олівців та пензлів ми створювали неперевершені малюнки, які відображали наш внутрішній світ. Нейрографіка – це не просто малювання, це подорож у глибини своєї душі. Після заняття всі відчули себе спокійнішими, натхненними та готовими до нових звершень.


https://www.tumblr.com/crbfranko/763668159433768960/%D0%BD%D0%B5%D0%B9%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D0%BA%D0%B0-051024-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *