Напередодні дня грибника у бібліотеці Ганни Чубач учні 2 класу ліцею №3 вирушили у захопливу подорож у світ грибів. На уроці натураліста «Я такі гриби гарненькі бачив тільки у книжках» бібліотекар Ольга Найдич розповіла дітям про різноманітність грибного царства, показала яскраву презентацію та провела майстер-клас з виготовлення аплікації «Мухомор».


https://www.tumblr.com/crbfranko/763225207497474048/%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B0-%D1%8F-%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%96-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%B8-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D1%96-%D0%B1%D0%B0%D1%87%D0%B8%D0%B2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *