Напередодні дня грибника у бібліотеці Ганни Чубач учні 2 класу ліцею №3 вирушили у захопливу подорож у світ грибів. На уроці натураліста «Я такі гриби гарненькі бачив тільки у книжках» бібліотекар Ольга Найдич розповіла дітям про різноманітність грибного царства, показала яскраву презентацію та провела майстер-клас з виготовлення аплікації «Мухомор».





Залишити відповідь