Щороку 30 вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек. І бібліотека імені Віктора Некрасова не залишилася осторонь святкування. У рамках бібліотечного кола «Бібліотек@ запрошує на побачення» ми мали честь прийняти гостей з Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія». Завдяки їхній вітамінній програмі, відвідувачі не лише дізналися більше про нашу бібліотеку, а й подбали про своє здоров’я. Це чудовий приклад партнерства та соціальної відповідальності.


https://www.tumblr.com/crbfranko/763118963462897664/%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B4-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%86%D1%96%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%96%D1%8F

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *