25 вересня в розмовному клубі «Перегук» універсальної публічної бібліотеки №11 відбулося заняття, присвячене вивченню норм української літературної вимови.


https://www.tumblr.com/crbfranko/762684252795125760/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BA-250924-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11


Учасники ознайомилися з основними правилами вимови голосних і приголосних звуків, особливостями наголосу та інтонації. Після теоретичної частини відбулася активна практична робота: учасники виконували фонетичні вправи, читали вголос тексти та спілкувалися між собою, звертаючи особливу увагу на правильність вимови. Особливий інтерес викликала робота з колоритними словами, яка допомогла учасникам розширити свій лексичний запас і зробити мову більш виразною та образною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *