З початку вересня в універсальній публічній бібліотеці №11 розпочав роботу творчий гурток «Гармонія»! Під керівництвом Ольги Пархоменко, гуртківці Київського державного будинку художньої та технічної творчості відкривають для себе світ декоративно-прикладного мистецтва. На заняттях діти вчаться працювати з різноманітними матеріалами, поєднують різні техніки та створюють унікальні роботи. Запрошуємо долучитися до творчого процесу! Заняття відбуваються: Щонеділі: 10:00 – 17:00 Щопонеділка: 14:00 – 18:00 Універсальна публічна бібліотека №11 чекає на тебе!


https://www.tumblr.com/crbfranko/762489111514841088/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%BA-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%8F-230924-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *