Щороку, у третю суботу вересня, світ святкує Міжнародний день «З’їж яблуко», закликаючи нас з’їсти хоча б одне. Це свято присвячене одному з найулюбленіших фруктів людства – яблуку, і покликане популяризувати здорове харчування та підкреслити незамінну користь цього соковитого плоду для нашого організму. Саме з цієї нагоди універсальна публічна бібліотека №11 запросила учнів 3-А класу ЗОШ № 45 на яблучні посиденьки «Яблуко – дар природи».


https://www.tumblr.com/crbfranko/762121058547630080/%D1%8F%D0%B1%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%BD%D1%96-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B8-%D1%8F%D0%B1%D0%BB%D1%83%D0%BA%D0%BE-%D0%B4%D0%B0%D1%80-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8-190924


Дітям розповіли про різноманітність сортів яблук, кожен з яких має свій неповторний смак, колір і розмір. Разом з дітьми згадували народні прислів’я та казки, в яких згадується яблуко. А ще ми грали в рухливі ігри, переглядали веселі мультфільми про яблучка і дізнавалися, чому так важливо щодня включати їх у свій раціон. Бібліотекарі сподіваються, що завдяки нашим посиденькам діти краще зрозуміли, наскільки корисні яблука і що їх варто їсти не лише під час свят. Адже яблуко – це не просто смачний фрукт, а й справжнє джерело здоров’я! Давайте разом з’їмо соковите яблуко і подбаємо про себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *