Щороку, у третю суботу вересня, світ святкує Міжнародний день «З’їж яблуко», закликаючи нас з’їсти хоча б одне. Це свято присвячене одному з найулюбленіших фруктів людства – яблуку, і покликане популяризувати здорове харчування та підкреслити незамінну користь цього соковитого плоду для нашого організму. Саме з цієї нагоди універсальна публічна бібліотека №11 запросила учнів 3-А класу ЗОШ № 45 на яблучні посиденьки «Яблуко – дар природи».

Дітям розповіли про різноманітність сортів яблук, кожен з яких має свій неповторний смак, колір і розмір. Разом з дітьми згадували народні прислів’я та казки, в яких згадується яблуко. А ще ми грали в рухливі ігри, переглядали веселі мультфільми про яблучка і дізнавалися, чому так важливо щодня включати їх у свій раціон. Бібліотекарі сподіваються, що завдяки нашим посиденькам діти краще зрозуміли, наскільки корисні яблука і що їх варто їсти не лише під час свят. Адже яблуко – це не просто смачний фрукт, а й справжнє джерело здоров’я! Давайте разом з’їмо соковите яблуко і подбаємо про себе!




Залишити відповідь