21 вересня за рішенням Організації Об’єднаних Націй, відзначається Міжнародний день миру. З цієї нагоди бібліотека імені Юрія Збанацького запрошує до перегляду тематичної виставки «Мир не кров’ю, а дружбою і любов’ю».

Війна принесла в кожну українську оселю біль і руйнування. Ми бачимо, як наші міста перетворюються на руїни, як сім’ї розлучаються, як мрії розбиваються об жорстоку реальність. Але українці – незламний народ. Ми продовжуємо боротися за своє право жити в мирній, незалежній країні. Тож віддамо шану тим, хто віддав життя за нашу свободу. Разом ми відбудуємо нашу країну і створимо майбутнє, в якому пануватимуть мир, злагода і процвітання. Бажаємо всім миру, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя.




Залишити відповідь