18 вересня в універсальній публічній бібліотеці №11 члени розмовного клубу української мови «Перегук» знову зібралися разом, щоби поспілкуватися, навчатися та поділитися досвідом.

Засідання розпочалося традиційним обміном результатами домашніх завдань та продовжилося цікавим тестом на самопізнання, організованим модератором Світланою Яровою. Це була чудова можливість не лише вдосконалити знання української мови, а й краще пізнати один одного.




Залишити відповідь