18 вересня в універсальній публічній бібліотеці №11 члени розмовного клубу української мови «Перегук» знову зібралися разом, щоби поспілкуватися, навчатися та поділитися досвідом.


https://www.tumblr.com/crbfranko/762124176756736000/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8


Засідання розпочалося традиційним обміном результатами домашніх завдань та продовжилося цікавим тестом на самопізнання, організованим модератором Світланою Яровою. Це була чудова можливість не лише вдосконалити знання української мови, а й краще пізнати один одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *