Напередодні Міжнародного дня миру в універсальній публічній бібліотеці №11» для учнів загальноосвітньої школи-інтернату №19 відбулася патріотична година «І буде мир в моїй країні» з учасником бойових дій В’ячеславом Купрієнком.

Зустріч стала не лише емоційною, а й пізнавальною. Старшокласники мали можливість дізнатися більше про події на сході України з перших вуст, зрозуміти, якою ціною дістається мир. Виступ В’ячеслава Купрієнка доповнили патріотичні пісні, які стали справжнім гімном любові до України.




Залишити відповідь