Напередодні Міжнародного дня миру в універсальній публічній бібліотеці №11» для учнів загальноосвітньої школи-інтернату №19 відбулася патріотична година «І буде мир в моїй країні» з учасником бойових дій В’ячеславом Купрієнком.


https://www.tumblr.com/cbspodil/761873989403590656/%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%96-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B5-%D0%BC%D0%B8%D1%80-%D0%B2-%D0%BC%D0%BE%D1%97%D0%B9-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96


Зустріч стала не лише емоційною, а й пізнавальною. Старшокласники мали можливість дізнатися більше про події на сході України з перших вуст, зрозуміти, якою ціною дістається мир. Виступ В’ячеслава Купрієнка доповнили патріотичні пісні, які стали справжнім гімном любові до України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *