Бібліотека на Межигірській знову стала центром знань та спілкування! Завдяки ініціативі Українського Центру Громадянських Ініціатив «СВІТЛО», учні програми ACCESS, підтриманої Посольством США, відновили свої заняття з англійської мови. 6 вересня, після літньої перерви, школярі знову зібралися разом зі своєю вчителькою Ольгою Павленко, щоб поділитися новинами, планами та просто провести час у дружній атмосфері.


https://www.tumblr.com/cbspodil/761129210323550208/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B7-%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8-060924-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *