11 серпня на літній читальній терасі «На природі грай, читай» в Куренівському парку культури й відпочинку працівники бібліотеки імені Івана Франка пригощали буксмаколиками «Смачне літо».


https://www.tumblr.com/cbspodil/758591957797896192/%D0%B1%D1%83%D0%BA%D1%81%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B5-%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BE-110824-%D1%86%D1%80%D0%B1-%D1%96%D0%BC-%D1%96


Літні місяці для малечі це не тільки час для відпочинку і розваг, а пора сонячних соковитих плодів, якими можна ласувати досхочу. Бібліотекарі представили дітям яскраву добірку книжкових смаколиків, читали уривки з оповідань Наталі Забіли, Василя Сухомлинського, Леоніда Вишневецького, поезії про вишеньки-черешеньки Валерія Шевчука, Лесі Українки, Любові Голоти. Розповідали про користь фруктів та овочів та їхні переваги над солодощами, про унікальні властивості вітамінів, зацікавивши незвичайними фактами. Дітлахи разом з батьками малювали соковиті плоди літа, гортали книги, ділилися своїми фруктовими смаками та насолоджувалися книгами, спілкуванням, можливістю помалювати, а бібліотекарі отримали нових користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *