11 серпня на літній читальній терасі «На природі грай, читай» в Куренівському парку культури й відпочинку працівники бібліотеки імені Івана Франка пригощали буксмаколиками «Смачне літо».

Літні місяці для малечі це не тільки час для відпочинку і розваг, а пора сонячних соковитих плодів, якими можна ласувати досхочу. Бібліотекарі представили дітям яскраву добірку книжкових смаколиків, читали уривки з оповідань Наталі Забіли, Василя Сухомлинського, Леоніда Вишневецького, поезії про вишеньки-черешеньки Валерія Шевчука, Лесі Українки, Любові Голоти. Розповідали про користь фруктів та овочів та їхні переваги над солодощами, про унікальні властивості вітамінів, зацікавивши незвичайними фактами. Дітлахи разом з батьками малювали соковиті плоди літа, гортали книги, ділилися своїми фруктовими смаками та насолоджувалися книгами, спілкуванням, можливістю помалювати, а бібліотекарі отримали нових користувачів.




Залишити відповідь