На майстер-класі з оригамі, що відбувся 7 серпня в бібліотеці на Межигірській, присутні переконалися, що з паперу можна створити справжні шедеври! Ольга Чабанова, наша талановита читачка, поділилася секретами свого вміння. Юні майстрині у техніці оригамі створили милих і спритних жабок.


https://www.tumblr.com/cbspodil/758162920529084416/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D0%B7-%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BC%D1%96-070824-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *