На майстер-класі з оригамі, що відбувся 7 серпня в бібліотеці на Межигірській, присутні переконалися, що з паперу можна створити справжні шедеври! Ольга Чабанова, наша талановита читачка, поділилася секретами свого вміння. Юні майстрині у техніці оригамі створили милих і спритних жабок.





Залишити відповідь