18 липня в бібліотеці на Вишгородській у рамках спільного промопроєкту «Книжковий сад для дошкільнят» книголюбчики ЗДО № 98 «Віночок» із захопленням ступили на літературно-пізнавальний місточок.

Перший унікальний батьківський подарунок, який дитина отримує при народженні – це ім’я. Скільки тих імен у світі? Не злічити! Саме тому, щоби допомогти дітлахам знайти в собі те, що відрізняє їх від інших та усвідомити власну неповторність було обрано тему «Я і моє ІМ’Я». Ознайомившись із цікавими книжечками «Дівчинка без імені», «Як тебе звати», через арттехніки, спілкування та руханки пояснили необхідність ставитися до людей із повагою, розвивали навички самоусвідомлення і позитивної самооцінки. Навіть створили медаль власного імені. Плекайте добро й пам’ятайте, що всі ми Люди з великої літери. Бо всі ми різні, але в любові й підтримці ми єдині! Разом до Перемоги. Нехай дитинство буде щасливим!




Залишити відповідь