У районній бібліотеці №123 для дітей відбулися читацькі розваги «Книгу читай, з книгою грай». Проводячи канікули з бібліотекою, діти отримують позитивні враження, радісні емоції, спілкуються з однолітками, читають, розвивають фантазію і творчість. Тож наші читачі гарно провели відпочинок разом з книгою.





Залишити відповідь