4 липня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулося засідання «Фрукти та овочі – як сказати українською?» розмовного клубу української мови «РозМова».


https://www.tumblr.com/crbfranko/755064423498072064/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D0%B7-%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%BF%D0%BE%D0%BA-030724


Наша мова славиться логікою словотвору, тож для фруктів і овочів є притаманні українські позначення. Клубівці говорили про їх користь та використання в харчуванні, озвучували правильні назви українською, розповідали про садовину та городину, що вирощують на своїх дачах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *