3 липня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове засідання розмовного клубу української мови «Перегук».

Учасники переглянули відео з поясненнями, чому у радянські часи багато людей не розмовляли українською мовою та вважали її мовою села. Навіть попри те, що українська мова є однією з найбагатших та милозвучніших мов. Адже у 1934 році в Парижі на лінгвістичному конгресі провідні фахівці визнали українську мову третьою з-поміж усіх мов (після французької та фарсі) за мелодійністю, лексичним і фразеологічним багатством, величезними словотвірними можливостями, синтаксичною гнучкістю.




Залишити відповідь