30 червня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 191 засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/754792400780738560/191-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-300624


Голова клубу Віталій Баканов презентував свою нову книгу «Поділ мого дитинства. Спогади киянина». Книга щемних спогадів, емоційних роздумів про зустрічі і втрати, надзвичайно «живих» світлин, що запрошують поглянути на Київ очима автора та зазирнути в історію міста середини минулого століття. Книга, подарована Віталієм Андрійовичем, доповнить скарбницю києвознавчого фонду бібліотеки. Оксана Салан поділилася враженнями після прочитання книги Геннадія Ніколаєнка «Межигір’я – український Єрусалим». Вражаюча історія сакральної землі між чотирма горами на теренах Київщини – Межигір’я, продовжує дивувати своїми історичними знахідками. Також пані Оксана захопила присутніх києвознавчими розвідками про виготовлення київської червоної цегли на вулиці Кирилівській. Володимир Горак зацікавив доповіддю «Князь Кий». Олена Галінська дарувала клубівцям чуттєві пісні, витончену манеру виконання під гітару. Юрій Сімонов та Оксана Бондарчук читали надзвичайно цікаві авторські оповідання, а Віктор Боєв – поезію. Наступне засідання клубу заплановане на 14 липня о 12:00 годині. До нової зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *