23 червня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося останнє в цьому сезоні засідання інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія».

В майстерні дитячої творчості «Синьо-жовта моя Україна!» діти практикувалися в різних техніках малювання та вибирали тему кожному до смаку. Наші юні художники протягом навчального року, під керівництвом Мирослави Мельник, розвивали творчу фантазію, почуття форми й кольору, точність та акуратність. В процесі роботи набули знань, умінь і навичок в малюванні. Хороший настрій та задоволення від зробленої роботи додає сил та позитивних емоцій, адже найкраща арттерапія після неспокійної ночі – це затишні майстер-класи в нашій бібліотеці! Тож до нових зустрічей у вересні!




Залишити відповідь