23 червня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося останнє в цьому сезоні засідання інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія».


https://www.tumblr.com/crbfranko/754329078750986240/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97


В майстерні дитячої творчості «Синьо-жовта моя Україна!» діти практикувалися в різних техніках малювання та вибирали тему кожному до смаку. Наші юні художники протягом навчального року, під керівництвом Мирослави Мельник, розвивали творчу фантазію, почуття форми й кольору, точність та акуратність. В процесі роботи набули знань, умінь і навичок в малюванні. Хороший настрій та задоволення від зробленої роботи додає сил та позитивних емоцій, адже найкраща арттерапія після неспокійної ночі – це затишні майстер-класи в нашій бібліотеці! Тож до нових зустрічей у вересні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *