Триває літо, але у книжок немає канікул. Бібліотека імені Юрія Збанацького радо запрошує всіх охочих до літнього читання. Тож 20 червня ми запросили малечу на перехрестя веселих забав «Смакуйте канікули з книгою». Корисно, цікаво і весело провели час та відпочили, а саме: грали в настільні ігри, з задоволенням читали книги й дізнавалися багато цікавого, відгадували загадки та подорожували разом з казковими героями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *