18 червня в середній та старшій групі ШДС «Поділля» відбулося незвичайне ранкове читання «Будь природі другом!», де дошкільнята дізналися, що може статися у забрудненому лісі… Діти прослухали казку української сучасної письменниці Лариси Ніцой «Страшне страховисько», яке виявилося дуже симпатичним, зеленим і пухнастим мешканцем лісу… Вам цікаво? Тоді радо запрошуємо до бібліотеки імені Віктора Некрасова, щоби почитати цю цікаву книжку.


https://www.tumblr.com/crbfranko/753708240744873984/%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%8C-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%96-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%BC-180624

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *