Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів жертв Другої світової війни. З цієї нагоди в бібліотеці імені Джамбула Джабаєва експонується виставка-пам’ять «Усіх пам’ятаємо!».

83 роки тому почалася нова фаза Другої світової війни на території сучасної України та інших країн. Згідно зі статистикою, у ній загинуло близько 20 відсотків наших земляків. Цього дня вшановують усіх, хто загинув унаслідок бойових дій на території України, яка зазнала найбільших втрат за період війни. Запрошуємо до бібліотеки.




Залишити відповідь