9 червня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове засідання інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія». Протягом заняття діти опановували на практиці нові техніки та матеріали. Навчання під керівництвом художниці Мирослави Мельник допомагає розкрити потенціал обдарованої дитини, фантазію, спробувати себе у нових стилях. Сьогодні гуртківці малювали рудого котика. Малювання проходило в дружній атмосфері, дітлахи також ознайомились з книжками про котиків, які є у бібліотеці.

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/752962137337528320/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *