21 травня в бібліотеці імені Ганни Чубач було гамірно: Тетяна Завойська до Дня Києва з дітьми ліцею № 3 провела екогру «Любити Київ – бути відповідальним за стан довкілля». Учні 4-А та 4-Г класів, розділившись на команди, навчались сортувати сміття, розумно та раціонально користуватися природними ресурсами та не забруднювати довкілля нашого міста.





Залишити відповідь