21 травня в бібліотеці імені Ганни Чубач було гамірно: Тетяна Завойська до Дня Києва з дітьми ліцею № 3 провела екогру «Любити Київ – бути відповідальним за стан довкілля». Учні 4-А та 4-Г класів, розділившись на команди, навчались сортувати сміття, розумно та раціонально користуватися природними ресурсами та не забруднювати довкілля нашого міста.

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/751150239159861248/21-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8F-%D0%B2-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%96-%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B8-%D1%87%D1%83%D0%B1%D0%B0%D1%87-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%88%D0%BB%D0%B0-%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *