19 травня в універсальній публічній бібліотеці № 11відбулось чергове засідання інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія». Керівник гуртка Мирослава Мельник розповіла дітям про те, як і з чого варто починати малювати дерево та птахів. А далі розпочалась індивідуальна бурхлива творчість кожного із учасників. Дехто малював власні картини «за уявою», а пані Мирослава підходила до кожного юного творця, направляючи та підказуючи. Майстриня Зоя Бобрик продовжує навчати бажаючих створенню мандали у гуртку «Візерунки». Це також можна розглядати як вид творчості і процес розслаблення. Кожне заняття має на меті запобігти стресу, дати можливість спілкуватися та розвиватися. Тож запрошуємо до гуртків бібліотеки за адресою: вул. Івана Виговського, 20-а. Заняття – щонеділі, з 10:00 до 17:00.

 

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/750991418096500736/19-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8F-%D0%B2-%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%D0%B9-%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%96%D0%B9-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%96

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *