19 травня в універсальній публічній бібліотеці № 11відбулось чергове засідання інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія». Керівник гуртка Мирослава Мельник розповіла дітям про те, як і з чого варто починати малювати дерево та птахів. А далі розпочалась індивідуальна бурхлива творчість кожного із учасників. Дехто малював власні картини «за уявою», а пані Мирослава підходила до кожного юного творця, направляючи та підказуючи. Майстриня Зоя Бобрик продовжує навчати бажаючих створенню мандали у гуртку «Візерунки». Це також можна розглядати як вид творчості і процес розслаблення. Кожне заняття має на меті запобігти стресу, дати можливість спілкуватися та розвиватися. Тож запрошуємо до гуртків бібліотеки за адресою: вул. Івана Виговського, 20-а. Заняття – щонеділі, з 10:00 до 17:00.





Залишити відповідь