15 травня в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулося чергове засідання розмовного клубу української мови «Перегук».


https://www.tumblr.com/crbfranko/750634068923891712/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8


Учасники дізналися про вживання кличного відмінка, що таке кличний відмінок і як він утворюється. Попрактикувалися у відмінюванні та написанні прізвища й імені по батькові, власних та пестливих імен, звичайних іменників. Керівник і модератор клубу Світлана Ярова на занятті використовувала комунікативний матеріал з вправами на мовлення в інтерактивній формі. Клубівці для удосконалення української ділилися роздумами про важку долю української мови на шляху незалежності нашої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *