15 травня в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулося чергове засідання розмовного клубу української мови «Перегук».

Учасники дізналися про вживання кличного відмінка, що таке кличний відмінок і як він утворюється. Попрактикувалися у відмінюванні та написанні прізвища й імені по батькові, власних та пестливих імен, звичайних іменників. Керівник і модератор клубу Світлана Ярова на занятті використовувала комунікативний матеріал з вправами на мовлення в інтерактивній формі. Клубівці для удосконалення української ділилися роздумами про важку долю української мови на шляху незалежності нашої держави.




Залишити відповідь