У День матері в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова діти з бібліотекаркою Ганною Моториною із задоволенням створювали красиві вітальні листівки «Тепло своїх долонь я мамі милій віддаю», вклавши у свої роботи любов, тепло та вдячність до своїх матусь. Тож вітаємо всіх матусь, зичимо найкращого, що є у світі, а головне ‒ миру!





Залишити відповідь