9 травня відбулося засідання «Українські письменники про Другу світову війну» розмовного клубу української мови «РозМова» центральної районної бібліотеки імені Івана Франка.


https://www.tumblr.com/crbfranko/750074493764026368/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D1%83


Друга Світова була страшним лихом в історії нашої держави, а її події відображені у творах українських та зарубіжних письменників. Лідерами серед авторів про війну є «Україна у вогні» Олександра Довженка, «Модри камень» Олеся Гончара, «Бабин Яр» Анатолія Кузнєцова, «Троща» Василя Шкляра, «Чорний ліс», «Багряний рейд» Андрія Кокотюхи. Багато письменників добровільно пішли на фронт, мужньо воювали та отримали бойові нагороди. Клубівці представили улюблені книги українських та зарубіжних письменників, розповідали про дідусів, які воювали. І сьогодні триває війна з російським нацизмом. Український народ боронить свою Незалежність та свободу. Тож, Слава Україні! Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *