12 травня в Україні відзначається День матері. З цієї нагоди у бібліотеці імені Ганни Чубач відбулася майстерка «Нині свято – Мамин день!». Учні 4-А класу ліцею №3 з любов’ю створили вітальні листівки для своїх мам. Адже це чудова нагода виразити свою вдячність за все, що наші матері зробили для нас, подякувати їм за терпіння, доброту, ніжність та безмежну любов.


https://www.tumblr.com/crbfranko/749996641048788992/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D1%96-%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD-%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-090524-%D1%96%D0%BC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *