7 травня в Етнобібліотеці члени групи самодопомоги «Ти не один», на чолі з арткоучем Іриною Хоменко, провели День здоров’я на природі «Ваше здоров’я – у ваших руках». Затишне місце для зустрічі люб’язно запропонували члени групи – господарі чарівного куточка природи.

На зустрічі керівниця групи пані Ірина звернула увагу присутніх на важливість здорового способу життя й профілактики захворювань, дала фахові поради, запропонувала кілька спеціальних вправ, які допомагають зберегти здоров’я, спокій та рівновагу. Кожен із присутніх, вже маючи певний багаж знань, поділився своїм досвідом щодо здорового способу життя. Усе сприяло гарному настрою, заспокоювало і налаштовувало на позитив: чисте повітря, смарагдова зелень, дбайливо доглянуті клумби з квітами, гул бджіл і щире спілкування. У доброму гуморі, в гармонії з природою, з чистими помислами члени групи самодопомоги отримали природній «сертифікат» у країну «Здоров’я».




Залишити відповідь