До Дня пам’яті та примирення та до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні універсальна публічна бібліотека № 11 презентує книжкову виставку-пам’ять «В серцях і книгах пам’ять про війну».


https://www.tumblr.com/crbfranko/749801548073304064/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%8C-%D0%B2-%D1%81%D0%B5%D1%80%D1%86%D1%8F%D1%85-%D1%96-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%85


Кожен читач має можливість ознайомитися з літературою про події Другої світової війни. Ця книжкова виставка – вдячний привід, щоби віддати належну шану не тільки воїнам, що піднялись на бій з фашизмом, а й усім тим, хто кував перемогу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто боровся із ворогом у партизанських загонах і підпіллі, у Русі Опору за межами Батьківщини, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах. Усі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у пам’яті вдячних народів, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *