До Дня пам’яті та примирення та до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні універсальна публічна бібліотека № 11 презентує книжкову виставку-пам’ять «В серцях і книгах пам’ять про війну».

Кожен читач має можливість ознайомитися з літературою про події Другої світової війни. Ця книжкова виставка – вдячний привід, щоби віддати належну шану не тільки воїнам, що піднялись на бій з фашизмом, а й усім тим, хто кував перемогу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто боровся із ворогом у партизанських загонах і підпіллі, у Русі Опору за межами Батьківщини, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах. Усі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у пам’яті вдячних народів, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.




Залишити відповідь