В Етнобібліотеці відбулося чотирнадцяте в цьому році заняття творчої студії з ораторського мистецтва та сценічного мовлення «Світанок».


https://www.tumblr.com/crbfranko/749713360966320129/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%97-%D0%B7-%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D1%82%D0%B0


У зв’язку зі службою й репетиціями у театрі, керівник студії Дмитро Лінартович, за браком часу, тимчасово проведення занять довірив Ірині Соколовій, завідувачці Етнобібліотеки. Усі «світанчани», як чемні й старанні учні, пам’ятаючи настанови викладача, займалися артикуляційними вправами, повторювали скоромовки, виразно читали вірші. Чудові поради щодо використання у читанні тексту мовного апарату надала народна артистка Світлана Мирвода. Працюємо! Рухаємося далі! Чекаємо на прихід нашого очільника студії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *