Зустрічі групи самодопомоги «Ти не один» продовжуються! За бажанням усіх учасників, нещодавно знову відбулася зустріч в бібліотеці на тему «Все для здоров’я». Емоційний обмін враженнями від прожитого, побаченого, прочитаного поєднав людей, дав їм розраду та психологічне розвантаження, відчуття впевненості у завтрашній день.

Різноманітні вправи, цікава, рухлива тест-гра на довіру, запропонована арткоучем Іриною Хоменко, спонукала дорослих людей на певний час поринути в дитинство: вони із задоволенням виконували настанови фахівця, відчуваючи поряд плече партнера, довіру до нього, раділи активному руху, від душі сміялися. І наприкінці – приємна подія: вручення подяк від адміністрації ЦБС керівникам групи – Ірині Хоменко та Любові Собко за плідну співпрацю з Етнобібліотекою. Рухаємося далі! До нових зустрічей!




Залишити відповідь