Зустрічі групи самодопомоги «Ти не один» продовжуються! За бажанням усіх учасників, нещодавно знову відбулася зустріч в бібліотеці на тему «Все для здоров’я». Емоційний обмін враженнями від прожитого, побаченого, прочитаного поєднав людей, дав їм розраду та психологічне розвантаження, відчуття впевненості у завтрашній день.


https://www.tumblr.com/crbfranko/749354618738425856/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8-%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD-010524


Різноманітні вправи, цікава, рухлива тест-гра на довіру, запропонована арткоучем Іриною Хоменко, спонукала дорослих людей на певний час поринути в дитинство: вони із задоволенням виконували настанови фахівця, відчуваючи поряд плече партнера, довіру до нього, раділи активному руху, від душі сміялися. І наприкінці – приємна подія: вручення подяк від адміністрації ЦБС керівникам групи – Ірині Хоменко та Любові Собко за плідну співпрацю з Етнобібліотекою. Рухаємося далі! До нових зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *